Cześć!

Niezmiernie się cieszę, że mogę Cię gościć w tej wspólnej przestrzeni stworzonej dla ludzi, którzy tak jak ja chcą od życia WIĘCEJ.

Kim jestem?

Trenerem EFT, trenerem mentalnym, konsultantem psychobiologii, twórczynią autorskiego programu ILE WAŻĄ EMOCJE skierowanego do osób, które chcą raz na zawsze uwolnić się od przeszłości, schudnąć i żyć pełnią życia.
Ale przede wszystkim pasjonatką życia, psychobiologii, ludzkiego ciała i umysłu.

Praca z emocjami i podświadomością stała się moją pasją, a pomoc ludziom w zrozumieniu, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, jest moją misją.

W sposób naturalny przekładam na zrozumiały język oraz z teorii na praktykę wszelkie skomplikowane techniki i procesy rozwojowe.

Jak to się stało, że z kobiety żyjącej w lęku…

…z ciągłymi napadami paniki, borykającej się z depresją, która większość życia miała niską samoocenę, nadwagę, a ostatecznie otyłość, dzisiaj jestem szczupła, zdrowa i spełniam swoje marzenia, osiągam każdy wyznaczony cel? Jak to się stało, że mając niedoczynność tarczycy, cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto i kamicę nerkową, dzisiaj jestem zdrowa? Po 20 latach odeszłam z pracy na etat i realizuję się zawodowo?

…W 2010 roku przeszłam głęboką depresję.

Po wielu miesiącach terapii udało mi się wrócić, zdawałoby się na właściwy tor w życiu, które tak naprawdę nadal upływało na uciekaniu przed sama sobą, wewnętrznym bólem i moją małą Asią, która opuszczona, samotna, przestała już nawet dopominać się o siebie.

Miałam za sobą terapię i spotykając na swojej drodze ludzi zafascynowanych medytacjami, jasnowidzeniem i światem ezoteryki, dałam się pochłonąć wierze, że położenie się do medytacji na 15 minut dziennie pomoże mi w budowaniu nowego, lepszego życia.

Jak wielu ludzi, myślałam, że na tym polega życie w zgodzie ze sobą i teraz już będzie „z górki”. Ale nie wiedziałam, że tak naprawdę, najpierw trzeba dotknąć tego, co boli, aby się od tego uwolnić.

To była długa i wyboista droga. Szukałam wciąż nowych metod, czytałam dziesiątki książek, kompulsywnie gromadziłam wiedzę, ale i tak wciąż waliłam głową w mur, a ból mojej duszy narastał z dnia na dzień.

Wolałam robić wszystko, oprócz jednej, najważniejszej rzeczy, zatrzymania się i spotkania z tym, od czego uciekałam całe życie.

Od samej siebie.

Po czasie zrozumiałam, że sama wiedza nie wystarczy

i w końcu uświadomiłam sobie, że kluczem do lepszego życia jest uznanie swoich ran i zrozumienie, że to one wpłynęły na to jak wyglądało przez lata moje ciało i moje życie.
Zrozumiałam, że to, co się wydarzyło nie jest moją winą. Uznałam swoją niewinność.

Spotkałam się z tymi ranami, nie po to, aby je na nowo otwierać, ale aby je przetransformować i uleczyć. Dzisiaj kocham siebie i doceniam siebie. Traktuję z łagodnością i szacunkiem, a jak widzisz, nie zawsze tak było.

Dlaczego jestem tu, gdzie jestem i pomagam innym?

Na 40-te urodziny dostałam prezent. Diagnoza – guz mózgu. To właśnie wtedy podjęłam decyzję, że jeśli przeżyję i wyzdrowieję, to zacznę żyć życiem, o jakim zawsze marzyłam i zrobię z nim coś naprawdę dobrego.

Wtedy jeszcze nie wiedziałam JAK

Ale nie przez przypadek, jeszcze w czasie rekonwalescencji na mojej drodze stanęła Totalna Biologia, która TOTALNIE zawładnęła moim życiem i postawiła je na przysłowiowej głowie.

Potem było już tylko lepiej!

Po Totalnej Biologii przyszło EFT, ustawienia systemowe, głęboka praca z wewnętrznym dzieckiem i praca z podświadomością. Wciąż pochłaniam nową wiedzę, praktykuję nowe techniki pracy z emocjami i energią, którymi dzielę się na co dzień.

Wszyscy ludzie, których spotkałam na swojej drodze, cała wiedza, którą miałam możliwość zdobyć spowodowała, że dzisiaj, kocham siebie, swoje życie i uwielbiam to co robię. Odkryłam swoje talenty, uwielbiam pisać i mówić do ludzi. Mam niesamowitą intuicję, którą wciąż rozwijam i dzięki niej w prosty i szybki sposób jestem w stanie pomóc osobom, które zgłaszają się do mnie po poMOC.

Jeśli też tak chcesz, nie czekaj. Pozwól sobie poprowadzić się do Twojego nowego, wymarzonego życia.

Jak widzisz, oprócz teorii, w mojej pracy opieram się również na własnym doświadczeniu

Uczę innych nowego dialogu wewnętrznego, który będzie zachęcał do działania, do rozwoju, dialogu, który będzie skłaniał do połączenia się z tą najpiękniejszą częścią nas.

Wszystko, czego uczę jest tym, co sama przeżyłam, z czego wyszłam, co uleczyłam i co wciąż uleczam.

Dzieląc się z Tobą swoją osobistą historią, ufam, że skoro tu jesteś i to czytasz, to znaczy, że chcesz w końcu poczuć się dobrze sama ze sobą, swoim ciałem i swoim życiem, które właśnie tutaj czeka na Ciebie. Na co dzień pomagam kobietom (i nie tylko) chudnąć, odbudowywać relacje małżeńskie, relacje z dziećmi, z własnym ciałem i pieniędzmi.

Pracuję z przekonaniami za pomocą technik uwalniania emocji, dzięki czemu możesz poprawić jakość swojego życia, spełnić się osobiście i zawodowo. Pomogę Ci rozwijać umiejętności umysłowe i pracę z intuicją. Program, który stworzyłam pomoże Ci nie tylko schudnąć, ale i znaleźć cel w życiu, realizować go krok po kroku i spełniać marzenia w prosty i naturalny sposób.

Skąd to wiem? Bo doświadczam tego codziennie, zarówno w swoim życiu jak i osób, z którymi pracuję. Mimo, że na zewnątrz bardzo się między sobą różnimy, to umysł dla nas wszystkich działa tak samo. Pozwól sobie sięgnąć po tę wiedzę i narzędzia. Nauczę Cię jak z nich korzystać w życiu codziennym, aby krok po kroku osiągnąć wszystko to, o czym marzysz.